Poszukujesz ekonomicznego zamiennika płytek ściennych? Jeśli tak, Aqua Ceramic – Kafle w płynie jest idealnym produktem dla ciebie. To rozwiązanie nie tylko tańsze, ale i wielofunkcyjne – sprawdzi się bez wyjątku w każdym domu. Podpowiadamy, jak go stosować i gdzie możesz wykorzystać jego atuty.

Czym jest Aqua Ceramic?

Lakier Aqua Ceramic – kafle w płynie ma formę bezbarwną i bezzapachową, co pozwala na sprawne zestawianie go z innymi produktami w różnych kolorach. Możesz zastosować go na różnego rodzaju materiały: farby zmywalne wewnętrzne, farby dyspersyjne, beton architektoniczny, cegłę, kamień, płytki cegłopodobne, dekoracyjne tynki, a nawet tapety. To innowacyjny produkt, który pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Czy Aqua Ceramic jest dla mnie?

Tak, jeśli nie chcesz poświęcać czasu i pieniędzy na pracochłonny remont, a oczekujesz doskonałego efektu. To oczywiste, że aplikacja płytek ściennych jest procesem długotrwałym, wymagającym dodatkowych materiałów (fugi, kleje), jak i kosztownym – jeśli zlecamy to profesjonaliście. Aqua Ceramic pozwoli ci przekształcić niemal dowolny materiał w zamiennik płytek samodzielnie i co najważniejsze – przy użyciu tylko jednego produktu. To swoiste kafle w płynie, które stanowią doskonały zamiennik starndardowych płytek ceramicznych na ścianach. 

Gdzie Aqua Ceramic sprawdzi się najlepiej?

Lakier Aqua Ceramic – kafle w płynie znajdzie zastosowanie w różnego rodzaju wnętrzach.

  • Po pierwsze, to produkt idealny do łazienek – jeśli chcesz, by twoje ściany były doskonale chronione przed wilgocią, a przy tym prezentowały się oryginalnie.
  • Po drugie, warto po niego sięgnąć, jeśli zależy ci po prostu na nienagannej higienie ścian. Aqua Ceramic jest odporny na brud, wodę i tłuszcz, przedłuża żywotność farby i wydobywa z niej piękny, głęboki kolor. Bez obaw możesz myć ściany pokryte lakierem Aqua Ceramic wybranymi detergentami.
  • Aqua Ceramic to idealna propozycja dla właścicieli lokali, w których higiena liczy się szczególnie. Zastosujesz go w przychodniach, gabinetach lekarskich, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, lokalach gastronomicznych.

Aqua Ceramic w twoim domu

Poza zastosowaniem w wymagających pomieszczeniach, lakier Aqua Ceramic – kafle w płynie sprawdzi się też używany miejscowo. Z jego pomocą zabezpieczysz miejsca szczególnie trudne do utrzymania w czystości, jak na przykład okolice zlewu, sedesu, kuchenki. Możesz pokryć nim fragment ściany w przedpokoju, chroniąc go przed zabrudzeniem butami. Idealnie nadaje się do pokrycia ścian na klatkach schodowych i korytarzach.

Prosta i szybka aplikacja

Stosowanie lakieru Aqua Ceramic – kafle w płynie jest niezwykle proste. Nie musisz w tym celu wynajmować fachowca – wystarczy ci wałek lub pędzel.

  1. Podłoże, na które zamierzasz zaaplikować Aqua Ceramic musi być czyste i suche. Sprawdź również, czy nie posiada uszkodzeń i nierówności.
  2. Przygotuj lakier: wymieszaj produkt przez co najmniej 30 sekund, a jeśli to konieczne, rozcieńcz go wodą (do 5%). Jeśli zamierzasz impregnować fornir, konieczne jest zmieszanie Aqua Ceramic z wodą w proporcji 1:1.
  3. Do nakładania lakieru na ścianę, używaj wałka welurowego, pędzla lub natrysku hydrodynamicznego. Nałóż jedną warstwę lakieru, a po 4-6 godzinach powtórz aplikację.

O czym musisz pamiętać?

  • Ściana przed malowaniem Aqua Ceramic – kafle w płynie powinna być oczyszczona, odtłuszczona, sucha i pozbawiona nierówności.
  • Lakier nakładaj starannie i dokładnie.
  • Przed pomalowaniem tapety, wykonaj test na mniejszej powierzchni – aby sprawdzić, jak twoja tapeta będzie prezentowała się po malowaniu.
  • Przez 28 dni po malowaniu unikaj mycia powierzchni silnymi detergentami. Ten czas jest niezbędny, aby produkt uzyskał pełną funkcjonalność.

Lakier Aqua Ceramic – kafle w płynie to innowacyjne połączenie wygody, oszczędności i znakomitego efektu. Wypróbuj go, a zachwycisz się produktem, który ułatwia błyskawiczne odświeżenie i zabezpieczenie ścian.

Polecane kafle w płynie