Firma Standom powstała 30 lat temu we Wrocławiu gdzie znajduje się jej główna siedziba . Stworzona z połączenia pasji, zaangażowania w realne potrzeby konsumenta przez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i nowoczesnego laboratorium naszych chemicznych partnerów do tworzenia produktów najwyżej jakości.

Jedną  z działalności Grupy Standom jest sprzedaż specjalistycznej chemii budowlanej. Od czterech lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę największego słowackiego producenta specjalistycznych  farb i lakierów.  Ostatnim osiągnięciem firmy jest  wprowadzenie do obrotu  produktów dedykowanych rynkowi inwestycyjnemu. Profesjonalna linia chemii budowlanej została stworzona na podstawie europejskiego projektu badań potrzeb i trendów w architekturze wnętrz. Badania wykazały bolączki respondentów dotyczące ilości różnorodnych materiałów wykończeniowych. Mnogość materiałów wykorzystywanych przy projektowaniu służących do wykończenia wnętrz przez projektantów , silny wpływ trendów ekologiczny i rosnące zapotrzebowanie na materiały naturalne wymuszają używanie coraz większej ilości produktów z zakresu chemii budowlanej , każdy produkt do innego materiału. Odpowiadając na tą potrzebę  wprowadziliśmy na rynek  linię produktów uniwersalnych HIGH QUALITY , w których zastosowano  najnowsze osiągnięcia inżynierii chemicznej do impregnowania, malowania, gruntowania większości materiałów i powierzchni ścian. Wykazujemy , że użycie bardzo dobrych jakościowo produktów zaspokoi w pełni potrzeby projektowe i wykonawcze rynku inwestycyjnego. Zastosowanie każdego z proponowanych przez nas  produktów podnosi nie tylko komfort użytkowania pomieszczeń, ale również gwarantuje profesjonalną aplikację, bardzo dobre krycie i wysoką plamoodporność.

Wspólnie z naszymi partnerami bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, aby dystrybuowane przez nas  produkty były bezpieczne dla finalnego użytkownika i nie szkodziły środowisku wpisując się w trend ekologicznej odpowiedzialności producenta, architekta i wykonawcy. Promujemy używanie naturalnych materiałów do wykończenia wnętrz, którym proponowane przez nas środki zawarte w produktach zapewniają trwałość i przedłużają żywotność .

 

 

AQUA CERAMIC PLUS- Kafle  wpłynie®  posiada rozszerzony certyfikat PZH

upoważniający do zastosowania produktów w szpitalach ( w tym salach operacyjnych, OIOM), placówkach medycznych, weterynaryjnych oraz gastronomicznych,

gdzie wymagane są najwyższe standardy higieniczno-sanitarne.