Planujesz remont kuchni lub łazienki, lecz masz ograniczone finanse? Dobra wiadomość jest więc taka, że wcale nie musisz wydawać na ten cel mnóstwa pieniędzy. Z myślą o tych, którzy chcą zmienić wygląd pomieszczeń stosunkowo niskim kosztem, opracowaliśmy specjalistyczny lakier na ściany wewnętrzne. Sprawdź, jak możesz wykorzystać go w swoim domu lub mieszkaniu.

Praktyczne 2w1 podczas remontu

Lakier Aqua Ceramic to produkt dekoracyjny i impregnujący jednocześnie. Jego największa zaleta polega na tym, że z powodzeniem zastępuje kafle na ścianie nawet pod prysznicem. A zawdzięcza to swojej wodoodpornej formule. Nałożony na konkretną powierzchnię tworzy bardzo wytrzymałą powłokę, która nie jest podatna na wilgoć, ścieranie, zabrudzenia i detergenty używane do sprzątania. Preparat ten ma postać bezbarwnego i bezzapachowego lakieru, bezpiecznego dla zdrowia i środowiska. Dostępny jest w 2 wersjach: półmat i połysk. A więc tylko od Ciebie zależy, jaki efekt uzyskasz.

Dowiedz się więcej: Zastosowanie lakieru Aqua Ceramic w praktyce

Powiedz STOP wilgoci i pleśni z Aqua Ceramic

Innowacyjna technologia sprawia, że Aqua Ceramic perfekcyjnie nadaje się do odświeżenia i zabezpieczenia ścian w pomieszczeniach o znacznym stopniu wilgotności. Skutecznie chroni je przed rozwojem bakterii, grzybów i tworzeniu się pleśni. Ale nie tylko! Zastosowanie lakieru sprawia, że powierzchnia, która została nim pomalowana, jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Przeczytaj także: Jak przygotować powierzchnię do malowania lakierem Aqua Ceramic?