Lakiery zabezpieczające, wodoodporne, bezbarwne, akrylowe

Lakiery akrylowe, oferowane przez naszą firmę to ekonomiczne zamienniki płytek na ścianie.Nałożony na ścianę tworzy wytrzymałą powłokę, która jest odporna na wodę, wilgoć, ścieranie, detergenty. Nasze lakiery są bezbarwne, bezzapachowe, a także bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Dzięki temu, że lakier do impregnacji jest bezbarwny, a także dostępny jest w wersji mat i półpołysk, można go nałożyć na farbę o dowolnym kolorze, aranżując wnętrze łazienki według swojego uznania.

Lakier zabezpieczający do ścian będzie świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których występuje podwyższona wilgotność. Chroni nie tylko przed wodą i wilgocią, ale także przed grzybem i pleśnią, zabezpiecza ścianę przed pryskającym tłuszczem i wszelkimi zachlapaniami. Lakier sprawia, że utrzymanie czystości i właściwej higieny staje się proste i przyjemne. Wybierając lakier zabezpieczający zamiast płytek, możemy się pożegnać z szorowaniem fug, a każde zabrudzenie jest łatwe do usunięcia. Można go zastosować zarówno w domu: pod prysznicem, wokoło umywalki, zlewozmywaka, kuchenki gazowej, jak i w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej: szkołach, szpitalach, halach. Lakier sprawdzi się także w innych miejscach o dużej przepustowości.

Bezbarwny lakier akrylowy to doskonała alternatywa dla płytek. Przedłuża żywotność farby, jest odporny na uderzenia i zawiera wysoce skuteczne składniki antygrzybiczne. Można go stosować nie tylko na farby, ale także na tapety, tynki dekoracyjne, drewno, kamień czy płyty gipsowo-kartonowe.