Lakier zabezpieczający

Lakiery zabezpieczające, wodoodporne, bezbarwne, akrylowe

Lakiery akrylowe oferowane przez naszą firmę to ekonomiczne zamienniki płytek na ścianie. Nałożone na ścianę tworzą wytrzymałą powłokę, która jest odporna na wodę, wilgoć, ścieranie, detergenty. Nasze lakiery są bezbarwne, bezzapachowe, a także bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Dzięki temu, że lakier do impregnacji jest bezbarwny, a także dostępny jest w wersji półmat i połysk, można go nałożyć na farbę o dowolnym kolorze, aranżując wnętrze łazienki według swojego uznania.

Kiedy warto zastosować lakier do farby akrylowej?

Lakier zabezpieczający do ścian będzie świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których występuje podwyższona wilgotność oraz ryzyko powstawania rozmaitych zabrudzeń. Chroni nie tylko przed wodą i wilgocią, ale także przed grzybem i pleśnią, zabezpiecza ścianę przed pryskającym tłuszczem i wszelkimi zachlapaniami. Lakier sprawia, że utrzymanie czystości i właściwej higieny staje się proste i przyjemne.

Lakier zabezpieczający do ścian w kuchni

Pryskający tłuszcz, gorąca para, wodna i płynne produkty spożywcze – to czynniki, które większość osób zniechęcają do pokrycia ścian w kuchni farbą. Drogie i czasochłonne kafle ścienne nie są jednak jedynym rozwiązaniem! Lakiery akrylowe, które znajdziesz w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się w tak wymagającym miejscu jak kuchnia. Zabrudzenia po prostu zetrzesz ściereczką – tyle wystarczy, aby Twoja ściana znów prezentowała się schludnie i estetycznie.

Nasz lakier do impregnacji jest bezbarwny i bezwonny, dlatego jego stosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych nie stanowi żadnej trudności dla domowników. To preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Farba zamiast płytek w łazience? Wybierz lakier akrylowy!

Farba na ścianach w łazience to jeden z najnowszych wnętrzarskich trendów, który wiąże się z niesamowitą funkcjonalnością i niższymi kosztami remontu. Płytki ścienne to już niejedyne rozwiązanie. Zamiast drogich i czasochłonnych płytek, wybierz farbę hydrofobową w wybranym kolorze, a następnie zabezpiecz ją naszym lakierem bezbarwnym do ścian wewnętrznych. Preparat zabezpieczy ściany nie tylko przed plamami z wody i kosmetyków, ale także przed drobnoustrojami: grzybami oraz pleśnią. Raz na zawsze zapomnij o irytującym szorowaniu fug!

Lakier wodoodporny w miejscach publicznych

Szkoły, przychodnie lekarskie, szpitale, hale sportowe – każde z tych wnętrz powinno być zachowane w dużej czystości. Najprostszym sposobem, aby to osiągnąć, jest pokrycie ścian wodoodpornym lakierem bezbarwnym, który pozwoli na uchronienie ścian przed zabrudzeniami i wilgocią. Nasz lakier zabezpieczający AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® sprawdzi się nawet w miejscach, w których na co dzień pojawia się bardzo wiele osób. W razie potrzeby ścianę wystarczy po prostu umyć.

Uniwersalny lakier do impregnacji ścian

Wybierając lakier zabezpieczający zamiast płytek, możemy się pożegnać z szorowaniem fug, a każde zabrudzenie jest łatwe do usunięcia. Można go zastosować zarówno w domu: pod prysznicem, wokoło umywalki, zlewozmywaka, kuchenki gazowej, jak i w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej: szkołach, szpitalach, halach. Lakier sprawdzi się także w innych miejscach o dużej przepustowości. Krótko mówiąc, lakier akrylowy AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® to niesamowicie wszechstronny preparat, który znajdzie zastosowanie niemal wszędzie.

Lakier wodoodporny – aranżuj wnętrza tak, jak chcesz!

Bezbarwny lakier akrylowy to doskonała alternatywa dla płytek. Przedłuża żywotność farby, jest odporny na uderzenia i zawiera wysoce skuteczne składniki antygrzybiczne. Można go stosować nie tylko na farby, ale także na tapety, tynki dekoracyjne, drewno, kamień czy płyty gipsowo-kartonowe. Dzięki niemu możesz urządzić swoje pomieszczenia tak, jak chcesz, bez obaw o małą wytrzymałość materiałów pokrywających ściany.

Lakier zabezpieczający do ścian AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® pozwoli Ci uniknąć dużych kosztów remontu, a także przedłużyć trwałość niemal dowolnych pokryć ściennych. Nie ograniczaj się do pokryć ceramicznych – urządzaj wnętrza dowolnie, zabezpieczając ściany naszym bestsellerowym, wodoodpornym lakierem.

Przejdź do góry