Surowe, industrialne elementy wystroju to hit ostatnich lat wśród wnętrzarskiej mody. Coraz więcej osób stawia na rozwiązania proste, decydując się na pozostawienie pewnych elementów budowy w jakby „niedokończonym” stanie. Przykładem rozwiązania, które jest rezultatem takiej właśnie mody, jest lakier do betonu. Sprawdź, jak możesz go wykorzystać.

Lakier do kamienia – wydobądź potencjał wnętrza

Jeśli mieszkasz w starym bloku z wielkiej płyty, modne rozwiązania architektoniczne są na wyciągnięcie twojej ręki. Wystarczy odpowiedni preparat, a w swoim mieszkaniu wyczarujesz stylowy loft. I to bez wielkich wydatków i prac remontowych! Poznaj nasz bestsellerowy lakier do kamienia i betonu AQUA CERAMIC- Kafle w płynie®, który skutecznie zabezpiecza różne powierzchnie i nadaje im estetyczny wygląd.

Lakier do kamienia i betonu sprawdzi się bez wyjątku w każdym mieszkaniu i domu – to wielofunkcyjny preparat impregnujący rozmaite powierzchnie. Sprawdź, jak przyjemne i proste jest jego stosowanie!

Czym jest lakier do betonu?

To bardzo wytrzymały, bezbarwny preparat, który zapewnia doskonały wygląd i trwałość powierzchni betonowych oraz tych z kamienia naturalnego. Jego popularność wynika z prostoty stosowania, oryginalnego efektu oraz doskonałych właściwości zabezpieczających.

Stosowanie lakieru do kamienia i betonu AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® pozwoli ci jeszcze dłużej cieszyć się przepięknym rezultatem oraz odwlec w czasie nużące prace remontowe. Ponadto, aby go użyć, nie potrzebujesz pomocy ekipy remontowej. Poradzisz sobie samodzielnie: wystarczy wałek lub pędzel!

Jak stosować lakier do betonu?

Betonowe elementy wystroju przeznaczone są już nie tylko dla przestrzeni przemysłowych. Modny dziś styl „loft” obfituje w elementy surowego betonu i kamienia, a zatem lakier do betonu przyda ci się, gdy planujesz urządzić mieszkanie w stylu industrialnym. Ściany będą prezentowały się doskonale i z pewnością przykują oko twoich gości, a co najważniejsze – w nienagannym stanie posłużą ci przez długie lata. Lakier do betonu można aplikować z użyciem walka, pędzla lub specjalnego natrysku.

Nie tylko beton!

Zaletą lakieru do betonu jest fakt, że możesz zabezpieczyć nim wiele innych powierzchni. Polecamy stosować go do impregnowania materiałów podatnych na ścieranie i kruszenie. Doskonale zagruntuje prawdziwe cegły, a także pomoże ci odnowić stare pokrycia ścian bez potrzeby organizowania wielkiego remontu. To wielozadaniowy produkt, który sprawdzi się w bez wyjątku każdy domu.

Lakier AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® to także znakomity lakier do kamienia, który skutecznie impregnuje jego powierzchnię i zapewnia mu znakomity wygląd na kolejne lata. Nasz produkt możesz zastosować tak do kamienia naturalnego, jak i sztucznego. Metamorfoza pięknej powierzchni zajmie bardzo niewiele czasu – ty zaś będziesz mógł cieszyć się rewelacyjnym efektem.

Lakier do betonu – doskonała ochrona przed wilgocią

Kolejną z zalet lakiery do betonu jest doskonała ochrona ścian przed wilgocią. Nie bez powodu bywa nazywany „kaflami w płynie”. Oznacza to, że lakier AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® idealnie sprawdzi się w wymagających pomieszczeniach takich jak kuchnie oraz łazienki. Zamiast decydować się na drogie i czasochłonne kafelki, możesz zabezpieczyć ściany przed wilgocią szybciej i znacznie taniej. Lakier AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® z powodzeniem zastąpi tradycyjne płytki ścienne, będąc zamiennikiem nie tylko ciekawszym, ale i bardziej ekonomicznym i szybszym w stosowaniu.

AQUA CERAMIC- Kafle w płynie® to nie tylko sposób na modny wystrój nowoczesnego mieszkania, ale i recepta na to, by twoje ściany pozostały w doskonałym stanie przez długi czas, nawet mimo wpływu niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Lakier do kamienia i betonu: modne wnętrze na lata

Lakier do betonu to propozycja dla miłośników industrialnego wystroju wnętrz, ale i tych, którzy lubią surowe materiały budowlane i chcą odpowiednio zabezpieczyć je przed działaniem czynników zewnętrznych. Przekonaj się sam o zaletach lakieru do kamienia i betonu i wypróbuj go już dziś, tworząc w swoim mieszkaniu oryginalny klimat!

Polecany lakier do betonu